Od 4 września 2010 do 1 października 2010 uczniowie kształcący się na kierunku technik hotelarstwa odbywali praktyki szkole w Polsce i po raz pierwszy w tym roku szkolnym praktyki zagraniczne
Uczniowie którzy zostali wybrani do odbywania praktyk zagranicznych musieli przejść przez ,,sito licznych testów i kwalifikacji’’ Oceniano min kompetencje językowe, podejście do przedmiotów zawodowych(oceny końcowe jak również odporność na stres, towarzyszący przy częstej zmianie stanowisk).
Spośród wszystkich uczniów klas IV technikum hotelarskiego wybrano ,,KILKU WSPANIAŁYCH a w zasadzie ,,KILKA WSPANIAŁYCH DZIEWCZYN’’, które mogły zakosztować hotelarstwa  na iście na światowym poziomie.
Przez miesiąc  nasze uczennice mogły się poszczycić obsługą gości 5- gwiazdkowych pływających hoteli. Uczniowie byli podzieleni na grupy, ponieważ część z nich pływała na statkach niemieckojęzycznych a część na anglojęzycznych.
Drodzy uczniowie, praktyki zagraniczne to doskonała szansa na zwieńczenie procesu nauki, podniesienie kwalifikacji zawodowych, tak istotnych przy podjęciu waszej pierwszej pracy, pamiętajcie że to także doskonała szansa na poznanie nowych ludzi i zwiedzanie ciekawych miejsc.
Już niebawem na naszej stronie pojawią się zdjęcia i relacja z wojaży zagranicznych
Teraz już tylko czekamy na szczęśliwy powrót naszych uczniów.
 
Drodzy uczniowie technikum hotelarskiego uczcie się pilnie!!!
Rusza kolejny etap eliminacji uczniów na praktyki zagraniczne w roku szkolnym 2010/2011

Wszelkie informacje w sprawie praktyk zagranicznych uzyskacie u Pani Dyrektor mgr Beaty Lipok i pani mgr Anety Foremnia

Początek strony