Drodzy Absolwenci,
w związku z licznymi telefonami, zapytaniami dotyczącymi kolejnego Zjazdu Absolwentów informuję, że ze względów pandemicznych nie jest planowany zjazd w roku 2021. Informacja zamieszczona na stronie szkoły o zjeździe w tym roku została zamieszczona po wspaniałym spotkaniu w 2016 roku i była wspólnym wyrazem chęci kolejnego spotkania się.
Szanowni Absolwenci jeżeli pojawi się możliwość organizacji zjazdu na pewno w tym miejscu uzyskacie Państwo wszystkie informacje o dokładnym terminie, szczegółach itd.
Z wyrazami szacunku
Adam Kania
dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 im. M. Reja

Szanowni absolwenci!

Informujemy, że opłacone zdjęcie grupowe zostanie przesłane pocztą do końca października. Pozostałe zdjęcia można pobrać bezpośrednio przez internet z galerii (niska rozdzielczość) pod tym adresem. Zdjęcia o oryginalnej rozdzielczości nagrane zostaną na płyty CD i udostępnione do odebrania w sekretariacie szkoły po 6 listopada w cenie 10 zł za płytę. Jeśli nie mogą Państwo odebrać ich osobiście, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły i podanie swojego adresu celem wysyłki.

Drodzy absolwenci!

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rodziców, Młodzieży oraz Komitetu Organizacyjnego V Zjazdu Absolwentów, składamy serdeczne podziękowania wszystkim Absolwentom, którzy tak licznie przybyli do swojej szkoły, by razem świętować 70-lecie jej powstania.

Dziękujemy za piękne wspomnienia, serdeczne słowa, która są dla nas najwspanialszą formą podziękowania. Dzięki Wam, V Zjazd Absolwentów można uznać za bardzo udany. Życzymy wszystkim, byśmy spotkali się ponownie za 10 lat. 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Komitet Organizacyjny V Zjazdu Absolwentów,
Rodzice, i Młodzież Zespołu Szkół nr 3

Początek strony