ZADANIA DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAS  NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Każda klasa zobowiązana jest do zrealizowania podanego zadania.

Apel

Wakacje

I TC

I TD

1td82 października odbyło się ślubowania klas I, które prowadzili: przewodniczący SU Kacper i zastępca Gosia. Przedstawili oni także prezentację dotyczącą działan SU w poprzednich latach i poprosili rodziców o pomoc w pozyskaniu funduszy na zakup szafek ubraniowych.

3 października miały miejsce otrzęsiny klas I, które zostały przygotowane przez klasę II  TD przy wsparciu SU.

Dziękujemy klasie II a w szczególności Judycie i Darii za bardzo dobrą organizację tego wydarzenia. Było to nie lada wyzwanie. BRAWO!

Wygrała klasa I TD, która w przyszłym roku szkolnym poprowadzi otrzęsiny.

Wybory przewodniczącego SU poprzedziła zbiórka pytań do skrzyni, akcja profrekwencyjna oraz debata z kandydatami. Wybory odbyły się 30 września 2019.

skrzynka pytań

protokół71640342 959005291104226 8142506124831096832 n

9 września 2019 r. miała miejsce, ciesząca się wielkim zainteresowanie Giełada podręczników szkolnych.

1 GP2 GP zm3GP4 GP

Samorząd Uczniowski już po raz drugi podjął się zadania uczczeniaPierwszego Dnia Wiosny w sposób niekonwencjonalny. Zamiast wagarów uczniowie wybrali zabawę - zorganizowali wiosenną podróż po różnych krajach i kulturach świata.

Były występy artystyczne, przeciągani liny, głuchy telefon, stoiska prezentujące dany kraj, test wiedzy, malowanie plakatu i wiele innych atrakcji.

Wszyscy bawili się świetnie. BRAWO!

Dziękujemy za zaangażowanie!