IMG 20190228 121153

Po raz dwunasty w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się międzyklasowy turniej w halowej piłce nożnej. Jak co roku, w turnieju finałowym uczesniczyły trzy najlepsze, wyłonione w eliminacjach, zespoły klasowe oraz drużyna Mix Teachers. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem nauczyciele nie mieli sobie równych i gładko wygrali wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła klasa III TB, najniższy stopień podium przypadł debiutantom z I TC, a zaszczytne czwarte miejsce maturzystom z IV TC. Najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Tokarczyk, który do bramki rywala trafiał aż dziesięć razy.

Czytaj więcej: Szkolne święto futsalu

W dniu 07.11.2018 r. w Głogówku odbył się wojewódzki turniej strzelecki „Dla Niepodległej”.

 Celem zawodów było kształtowanie postaw patriotycznych oraz propagowanie wśród uczniów czynnego wypoczynku poprzez uprawianie strzelectwa sportowego oraz umiejętności współdziałania w zespole podczas rywalizacji sportowej.

 Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja  w Kędzierzynie - Koźlu reprezentowała:

 -  drużyna dziewcząt:

Agata Starzec

Weronika Struś

Wiktoria Szkudlarek

 - drużyna chłopców:

Damian Wypukoł

Dominik Sowizdrzał

Mariusz Kordyś

 W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły V miejsce.

W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli VII miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt Agata Starzec zajęła VI miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców Dominik Sowizdrzał zajął IV miejsce.

Gratulujemy!!!

 

     IMG 20180609 WA0062 

W dniach 8-9 czerwca 2018 w Polanicy Zdroju odbyły się VI Mistrzostwa Polski oldbojów +50 w piłce nożnej. Podczas imprezy świetnie zaprezentowała się drużyna Auto Wojdyła Kędzierzyn-Koźle, w skład której wszedł dyrektor ZS nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu pan Adam Kania .Drużyna ta zaciętej walce wywalczyła tytuł wicemistrzów Polski. Ekipa z Kędzierzyna-Koźla przeszła jak burza przez fazę grupową odnosząc pięć kolejnych zwycięstw . W półfinale mistrzostw kędzierzynianie wygrali z zespołem z Ząbkowic Śląskich 4:2, aby w finale ponownie zmierzyć się z grupowymi rywalami z Warszawy. Tym razem górą byli jednak piłkarze ze stolicy, którzy zwyciężyli 4:2. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w następnej rywalizacji.

IMG 20180606 131702

 

6 czewca w Opolu odbył się Finał wojewódzki w Lekkiej Atletyce.Naszą szkołę reprezentowali :Piotr Prokop,Joannna Zdziebłowska i Zuzanna Maniecka.

Oto uzyskane wyniki:

IV miejsce w pchnieciu kulą zdobył Piotr Prokop

VI miejsce  w rzucie oszczepem zdobyła Zuzanna Maniecka.

Gratulujemy osiągniętych wyników.

IMG 20180523 11155223 maja na stadionie "Kuźniczka" w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce.Nasi uczniowie odnieśili sukces i zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego, który odbędzie  się  6 czerwca 2018 r. w Opolu.

Awans uzyskali:

Piotr Prokop  - I miejsce w pchnięciu kulą

Zdziebłowska Joanna  - I miejsce w biegu na 100 m przez płotki

Aleksandra Wełpa  - I miejsce w biegu na 100 m przez płotki

Zuzannna Maniecka  - I miejsce w rzucie oszczepem

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w zawodach finałowych.

 

 

Czytaj więcej: Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

Początek strony