IMG 20220120 221034Dwukrotnie drugie miejsca uzyskały nasze zespoły w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. We wtorek chłopcy, a w czwartek dziewczęta musiały uznać wyższość drużyny z Zespołu Szkół nr 1 w Koźlu. To czym różnią się oba wyniki to fakt, iż dziewczęta uzyskały awans do Półfinału Mistrzostw Województwa. Gratulujemy awansu i życzymy zdrowia, aby móc zagrać w najmocniejszym składzie.

Czytaj więcej: Drugie miejsca piłkarek i piłkarzy nożnych

tarcza mikolajki7.12.2021 r. odbyło się podsumowanie ZAWODÓW STRZELECTWA SPORTOWEGO „Mistrzostwa MMKS – 2021” konkurencja – karabin pneumatyczny.

 

 

I miejsce zajął Dawid Kurpas z klasy 3 Dp

II miejsce zajął Jan Niedziela z klasy 3 Dp

 

Ponadto Dawid Kurpas i Jan Niedziela brali udział w zawodach strzeleckich Mikołajki 2021 r. w konkurencji karabin pneumatyczny, gdzie zostali wyróżnieni.

 

Gratulujemy !!!

zawody2

zawody1

tarcza1W dniu 25.11.2021r. odbyło się podsumowanie zawodów strzelań powszechnych Liga Szkół Kędzierzyna – Koźla – 2021” konkurencja – karabin pneumatyczny.

 

W klasyfikacji generalnej w zawodach strzeleckich Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie – Koźlu zajął I miejsce.

 

 

 

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Bocheńska Magdalena z klasy 4 TD zajęła I miejsce

Kaszuba Katarzyna z klasy 4 TD zajęła III miejsce

Stanisławska Daria z klasy 4TD zajęła IV miejsce

 

W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Kurpas Dawid z klasy 3 DP zajął I miejsce

Niedziela Jan z klasy 3 DP zajął II miejsce

Chaj Filip z klasy 3 TC zajął IV miejsce

 

Gratulujemy!!!

Czytaj więcej: Zawody strzelań powszechnych "Liga Szkół Kędzierzyn - Koźle – 2021"

1620640847450

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Weronika Wojciechowska, uczennica klasy 1 Bp, w miniony weekend została najlepszą zawodniczką i zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w Karate Shotokan, które odbyły się w Stargardzie Szczecińskim. Weronika startowała w kilku konkurencjach, ale mistrzostwo zdobyła w konkurencji Kata indywidualnie w kategorii młodziczek.

Weroniko - GRATULUJEMY!! Duma nas rozpiera!!

Czytaj więcej: Weronika Wojciechowska mistrzynią Polski !!

druzyna 2

Zdobyliśmy kolejny raz Mistrzostwo Powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Obronić czwarty raz Mistrzostwo Powiatu to nie lada sztuka. Nowe stroje zostały przetestowane w strugach deszczu. Dziewczyny pokazały prawdziwy sportowy charakter i hart walki w tak ciężkich warunkach. Nie ma złej pogody, są tylko słabe charaktery. Na początek zremisowaliśmy z Budowlanką 2-2 po przepięknych trafieniach Ani Niederfeld i Brygidy Brysiak. W kolejnym meczu pokonaliśmy wysoko I LO wysoko bo aż 6-0 po hat trickach Viktorii Piontek i Brygidy Brysiak . Szkołę dziś reprezentowały również Daria Stanisławska, Angelika Wystrach, Alicja Woźniak, Wiktoria Wojciechowska i Judyta Mierzwa. Opiekun Piotr Tokarczyk.

Czytaj więcej: Mistrzostwo czwarty raz z rzędu

Początek strony