IMG 20240315 WA0026Kolejny rok z rzędu drużyna nauczycieli triumfowała w szkolnym turnieju halowej piłki nożnej. Tym razem w pokonanym polu zostały klasy VCp, IVCp oraz V Dp. Królem strzelców turnieju, z ośmioma bramkami na koncie, został dyrektor szkoły - Adam Kania. Skład zwycięskiej drużyny uzupełnili: Wojciech Wójcik, Piotr Tokarczyk, Szymon Kupka i Mateusz Sadyk. Zwycięskiej ekipie gratulujemy, a IV Cp życzymy powodzenia za rok

Czytaj więcej: Tytuł w rękach nauczycieli

IMG 20240227 WA0004Dnia 25 lutego w Nysie zostały rozegrane finały wojewódzkie młodzików w piłce siatkowej. Oskar Niedźwiecki , uczeń klasy I TR, wraz z drużyną Akademia Siatkówki Dembończyk/ Wójtowicz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wywalczyli srebrny medal Opolszczyzny, awansując jednocześnie do 1/8 Mistrzostw Polski młodzików. Po zakończeniu turnieju wyłoniono zawodników, którzy otrzymali powołania do Kadry Wojewódzkiej Nadziei Olimpijskich. W tym gronie znalazł się także Oskar.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów..

Czytaj więcej: Oskar Niedźwiecki Nadzieją Olimpijską

IMG 20221227 WA001715.12.2022 r. odbyło się podsumowanie zawodów strzelań powszechnych "Mistrzostwa Kędzierzyna ? Koźla ? 2022" konkurencja ? karabin pneumatyczny.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt ? postawa stojąca:

Buczek Wiktoria z klasy 1 TSB zajęła II miejsce

Biber Emilia z klasy 1 TSA zajęła III miejsce

W klasyfikacji indywidualnej chłopców ? postawa stojąca:

Wietrzyk Jakub z klasy 1 TSB zajął I miejsce

Plichta Simonz klasy 1 TSB zajął II miejsce

Żurawski Oskar z klasy 1 TSB zajął III miejsce

Głogiewicz Dawid z klasy 1 TSB VI miejsce

Gratulujemy !!!

1649193140272

Znakomicie zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych na dystansie 1500m. W zawodach rozgrywanych w kozielskim parku szczególnie dobrze wypadły nasze dziewczyny, które zajęły komplet miejsc na podium. Zwyciężyła Katarzyna Kaszuba z klasy IV TD. Za jej plecami uplasowały się Dominika Grabińska z II Dp oraz Hanna Bielińska z I Cp. W biegu drużynowym nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce. Wśród chłopców z rocznika 2002 i młodszych drugi na mecie uplasował się Mateusz Jaskólski z II Cp. Mateusz był natomiast bezkonkurencyjny wśród chłopców z roczników 2005/2006. Drugie miejsce w tej kategorii wiekowej zajął Fabian Płachta z I Cp. W zawodach startowały także: Magdalena Bocheńska z IV TD, Roksana Watraszyńska, Julia Płocica, Emilia Tomanek oraz Emilia Kownacka z I Bp, a także Kamil Langer i Kajetan Gancarz z II Cp. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.

Czytaj więcej: Sukcesy w biegach przełajowych

164694616515605.03.2022 r odbyły się Mistrzostwa Województwa w Strzelectwie Pneumatycznym  w konkurencji Kpn 60.

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca:

Jan Niedziela - II miejsce

Dawid Kurpas - III miejsce

Gratulujemy i życzymy samych dziesiątek w kolejnych startach.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Województwa w Strzelectwie Pneumatycznym

Początek strony