IMG 20200201 WA0017Wspaniale zaprezentowała się nasza drużyna halowych piłkarek nożnych w półfinale wojewódzkim w Nysie. Na trudnym terenie, gdzie gospodyniom pomagały nie tylko ściany, zajęliśmy pierwsze miejsce i uzyskaliśmy historyczny awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 13 marca w Brzegu. W Nysie rozegraliśmy trzy mecze. W pierwszym pokonaliśmy zespół z Prudnika 4 -- 1 po dwóch golach Darii Stanisławskiej oraz po jednym trafieniu Viktorii Piontek i Brygidy Brysiak. Następnie zwycieżyliśmy przekonująco 5 -- 0 Krapkowice, po trzech trafieniach Darii Stanisławskiej i po jednym golu Alicji Woźniak i Viktorii Piontek. Ostatni, bardzo emocjonujący mecz zremisowaliśmy z Nysą 1 -- 1, a bramkę na wagę awansu zdobyła Brygida Brysiak. Teraz zespół oraz trenera czeka miesiąc treningów i przgotowań, aby godnie zaprezentować się w fianle wojewódzkim.

Czytaj więcej: Piłkarki z awansem do Finału Województwa

1 miejsce 2020W dniu 23 stycznia 2020 hali sportowej II LO w Kędzierzynie, odbyły się rozgrywki o MIstrzostwo Powiatu w piłce nożnej halowej dziewcząt szkół  średnich. Bezkonkurencyjna okazała się nasza drużyna, która wygrała oba mecze i trzeci raz z rzędu zdobyła Mistrzostwo Powiatu. Najlepszą zawodniczką całego turnieju została Brygida Brysiak z klasy III TC, która pięciokrotnie pokonywała bramkarki naszych rywali. Dzięki temu zwycięstwu nasz zespół uzyskał awans do półfinału województwa, który odbędzie się w nadchodzący piątek w Nysie.

Czytaj więcej: Piłkarki nożne najlepsze w powiecie

IMG 20191209 132230Dnia 9. grudnia w Hali Azoty odbył się turniej finałowy Mistrzostw Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Nasz zespół, pomimo obecności w składzie aż siedmiu pierwszoklasistów pokazał się z bardzo dobrej strony i zajął ostatecznie drugie miejsce, przegrywając walkę o złoto z Budowlanką.

Czytaj więcej: Srebrni szczypiorniści

tarcza1W dniu 28.11.2019 r. odbyły się zawody strzelectwa sportowego Liga Szkół Kędzierzyna – Koźla – 2019

- konkurencja – karabin pneumatyczny.

 

 

Drużyna Zespółu Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie – Koźlu zajęła I miejsce.

 

 

Drużynę dziewcząt reprezentowały:

1. Bocheńska Magdalena

2. Lysy Wiktoria

3. Stanisławska Daria

 W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Bocheńska Magdalena z klasy 2 TD zajęła I miejsce

Stanisławska Daria z klasy 2TD zajęła II miejsce

 W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Chaj Filip z klasy 1 TC zajął I miejsce

Gratulujemy!!!

IMG 20191123 111716Ponad trzysta zawodniczek i zawodników  w minioną sobotę startowało w  II CROSS Kędzierzyn TRIBIKE. Pierwszy raz impreza ta odbyła się na terenie naszej szkoły oraz sąsiedniego, zabytkowego parku. Pomiędzy godziną 9.00 a 16.00 w piętnastu wyścigach wzięli udział kolarze przełajowi z Polski i Czech. Startowały dzieci, młodzież oraz dorośli, a gwiazdą zawodów był mistrz Polski oraz olimpijczyk z Londynu - Marek Konwa, który bezapelacyjnie zwyciężył w wyścigu seniorskiej elity.
Komplet wyników dostępny pod linkiem: 
http://maratonodrzanski.pl/wp-content/uploads/2019/11/20191123w.pdf?fbclid=IwAR0lfviKZUfdMPErL5wjYVIfp2olGp0JpSQMitPVTYohl9prM3RpCsk-DTg
Galeria zdjęć - http://dkpcycling.com/index.php/2019/11/23/cx-kedzierzyn-tribike/

Początek strony