ch g 2019 413 marca 2019 r. uczniowie klas trzecich szkół gimnazjalnych oraz klas ósmych szkół podstawowych uczestniczyli w VIII edycji międzyszkolnego konkursu  ?Chemiczna Głowa?.

W tym roku szkolnym mieliśmy przyjemność gościć uczniów, którzy reprezentowali 27 szkół: PSP 1 Kędzierzyn-Koźle, PSP 5 Kędzierzyn-Koźle, PSP 6 Kędzierzyn-Koźle, PSP 9 Kędzierzyn-Koźle, PSP 10 Kędzierzyn-Koźle, PSP 11 Kędzierzyn-Koźle, PSP 12 Kędzierzyn-Koźle, PSP 15 Kędzierzyn-Koźle, PSP 16 Kędzierzyn-Koźle, PSP 19 Kędzierzyn-Koźle, Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 1 Kędzierzyn-Koźle, SP Nr 3 Nysa, SP Nr 5 Nysa, SP Nr 10 Nysa, Zespół Szkolno-Przedszkolny Baborów, Publiczna Szkoła Podstawowa Jemielnica, Publiczne Gimnazjum Jemielnica, Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny Gościęcin, Publiczna Szkoła Podstawowa Ujazd, Szkoła Podstawowa Leśnica, Zespół Szkolno Przedszkolny Większyce, Zespół Gimnazjalno Szkolny Długomiłowice, Publiczne Gimnazjum Zdzieszowice, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Zdzieszowice, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Zdzieszowice, Zespół Szkolno-Przedszkolny Raszowa, Publiczna Szkoła Podstawowa Cisek.

I miejsce ? Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 w Kędzierzynie ? Koźlu

Skład drużyny: Małgorzata Łotarewicz, Martyna Malerczyk, Jakub Ziober

II miejsce ? Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 w Kędzierzynie ? Koźlu

Skład drużyny: Aleksandra Zawadka, Kamil Salich, Adam Dziedzic

III miejsce ? Publiczne Gimnazjum w Zdzieszowicach

Skład drużyny: Anna Gawlitza, Nina Oleśniewicz, Michał Jendrusch

IV miejsce ? Publiczna Szkoła Podstawowa w Jemielnicy

Skład drużyny: Jacek Krupnik, Jan Hellmann, Mateusz Gola

V miejsce ? Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nysie

Skład drużyny: Jakub Kret, Miłosz Małecki, Michał Zbylut

Wyniki ? część pisemna

I miejsce ? Jacek Krupnik - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jemielnicy

II miejsce ? Jakub Ziober - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 w Kędzierzynie ? Koźlu

III miejsce ? Paulina Konkolewska - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kędzierzynie ? Koźlu

Wyniki ? drużyny kibiców

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 w Kędzierzynie ? Koźlu

II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kędzierzynie ? Koźlu

III miejsce - Publiczne Gimnazjum w Zdzieszowicach

Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Grupa Azoty ZAK S.A. Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu oraz Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle.

powmiastoLOGO AZOT

Głowni sponsorzy nagród

sponsorzy 2019

Oglądajcie nas na TVP3 Opole:

ch g 2019 1

ch g 2019 2