Aplikacja Google Classroom

Aplikacja Classroom to miejsce w którym znajdziesz wszystkie materiały i informacje edukacyjne szkoły. Nauczyciel z pomocą aplikacji może zadać Ci zadanie domowe i ją ocenić. Znajdziesz tam też informacje odnośnie prowadzonych zajęć multimedialnych i innych wydarzeń. Traktuj więc tę aplikację jako główne centrum dowodzenia.

classroom

android download  download appstore

Aplikacja Google Hangouts Meet

Aplikacja Google Meet służy do przeprowadzania telekonferencji na żywo. Nauczyciel może przeprowadzić lekcję on-line na żywo wykorzystując mikrofon, kamerę internetową oraz udostępnianie obrazu ekranu. Pobierz tę aplikację, aby móc brać udział w takich lekcjach.

meet

android download  download appstore

Zalecamy również instalację takich narzędzi firmy Google jak: dokumenty Google (odpowiednik pakietu Office), dysk Google, kalendarz Google oraz używanie poczty GMail (wysyłane będą na nią wszelkie powiadomienia).