logo DBI 237 lutego obchodzić będziemy Dzień Bezpiecznego Internetu, którego organizatorem w Polsce jest Polskie Centrum Programu Safer Internet. Inicjatywa ta ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajamianie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. 

W naszej szkole, w ramach obchodów DBI 2023, cały miesiąc luty w szczególny sposób poświęcony będzie tematyce bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach, których hasłem przewodnim będzie „Bezpieczeństwo w Internecie”:

Przygotuj komiks lub plakat. Prace (plakat i komiks) mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną lub cyfrową.

Napisz wiersz, rymowankę lub slogan reklamowy.

Nakręć krótki film-czas trwania filmu do 1 min.Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach. W każdej kategorii wyłonimy i nagrodzimy trzy najlepsze prace.

Więcej informacji i zgłoszenia do konkursów prosimy kierować do nauczycieli (pani B. Falba, pani A. Ledwig, pani B. Lipok i pani R. Pierończyk) lub drogą mailową  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Termin zgłaszania prac mija 28.02.2023r.

Początek strony