Nowe artykuły:

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy obsługi i administracji Zespołu Szkół nr 3.

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej rozpoczynamy naukę 1 września 2020 roku w sposób stacjonarny z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN. W naszej szkole ustalono Wewnętrzne Procedury funkcjonowania szkoły w czasie pandemii. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z nimi oraz o ich przestrzeganie.
Procedury funkcjonowania Zespołu Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu w czasie pandemii

promo

planlekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

edziennik

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

Aplikacja Google Classroom

Aplikacja Classroom to miejsce w którym znajdziesz wszystkie materiały i informacje edukacyjne szkoły. Nauczyciel z pomocą aplikacji może zadać Ci zadanie domowe i ją ocenić. Znajdziesz tam też informacje odnośnie prowadzonych zajęć multimedialnych i innych wydarzeń. Traktuj więc tę aplikację jako główne centrum dowodzenia. Aplikacja dostępna jest też na komputerze pod adresem https://classroom.google.com.
Loguj się za pomocą swojego prywatnego konta Google, tego samego, którego używasz np. na YouTube, GMailu czy telefonie z Androidem.

classroom

android download  download appstore

Aplikacja Google Hangouts Meet

Aplikacja Google Meet służy do przeprowadzania telekonferencji na żywo. Nauczyciel może przeprowadzić lekcję on-line na żywo wykorzystując mikrofon, kamerę internetową oraz udostępnianie obrazu ekranu. Pobierz tę aplikację, aby móc brać udział w takich lekcjach.

meet

android download  download appstore

Zalecamy również instalację takich narzędzi firmy Google jak: dokumenty Google (odpowiednik pakietu Office), dysk Google, kalendarz Google oraz używanie poczty GMail (wysyłane będą na nią wszelkie powiadomienia).