dypl2016 1

07.09.2016 r. w sali herbowej Urzędu Wojewódzkiego w Opolu odbyło się podsumowanie XIII edycjiOgólnopolskiego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem ?Młoda Krew Ratuje Życie?.

Podstawą oceny aktywności poszczególnych szkół i ich uczniów były następujące wskaźniki:
* najlepsza promocja honorowego krwiodawstwa
* wskaźnik aktywności ? ilość krwi oddanej w ramach Turnieju w przeliczeniu na jednego pełnoletniego ucznia szkoły,
* wyróżnienie dla szkoły, której uczniowie oddali najwięcej krwi w czasie trwania Turnieju.

Niestety nie zajęliśmy miejsca na podium, ale i tak jesteśmy dumni, że współtworzymy największą na Opolszczyźnie grupę młodych krwiodawców.

28.09.2016 w Urzędzie Miasta w Kędzierzynie-Koźlu otrzymaliśmy podziękowanie od Pani Prezydent Miastaza udział w akcji "Gorączka Złota".

Wszystkim krwiodawcom oraz wolontariuszom PCK dziękujemy za aktywny udział w akcjach charytatywnych prowadzonych w naszej szkole.

dypl2016 1dypl2016 2

dypl2016 3