IMG 20241004 WA0007Dnia 03. października, w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. W tym roku na sztandar szkoły ślubowali uczniowie dwóch klas w kierunkach: technik fotografii i multimediów oraz technik spedytor mundurowy. Uroczystość miała miejsce w szkolnej auli i była pełna powagi, podkreślając symboliczny początek nowej drogi edukacyjnej naszych uczniów.

W obecności dyrekcji i wychowawców oraz przybyłych gości, uczniowie z dumą wstępowali do grona społeczności naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły, a następnie uczniowie złożyli przysięgę, w której zobowiązali się do przestrzegania zasad etyki, sumiennej nauki oraz godnego reprezentowania placówki. Ślubowanie było nie tylko aktem formalnym, ale również momentem refleksji nad obowiązkami, jakie podejmują jako uczniowie kierunków wymagających odpowiedzialności, kreatywności i dyscypliny. Uczniowie pokazali swą gotowość do czekających ich wyzwań.

Jesteśmy dumni z naszych nowych pierwszoklasistów i życzymy im wielu sukcesów na dalszych etapach edukacji oraz w przyszłych karierach zawodowych

.IMG 20241004 WA0009IMG 20241004 WA0010IMG 20241004 WA0008IMG 20241004 WA0011IMG 20241004 WA0012