Screenshot 2024 02 21 07 50 47 432 com.google.android.apps.docs editInformujemy, iż w ramach projektu "Szkoła dostępna dla wszystkich" istnieje ponowna możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji prowadzonych przez specjalistów z obszaru psychiatrii oraz psychoterapii. Konsultacje będą prowadzone od 19 lutego do 27 marca bieżącego roku. Pula dostępnych konsultacji jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Konsultacje są dostępne dla dyrektorów, nauczycieli, rodziców oraz pełnoletnich uczniów. Mogą z nich skorzystać tylko placówki zakwalifikowane do projektu.

Podczas konsultacji można porozmawiać ze specjalistą na temat niepokojących zachowań uczniów/dzieci, problemów zawodowych, relacji z dziećmi, trudnych emocji i podobnych kwestii. Konsultacje są anonimowe, a do ich zapisania niezbędny jest specjalny kod, którymi dysponujemy wraz z p. Pawłem Bechtą.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: https://asa.ibe.edu.pl/slider/kolejna-tura-konsultacji-ze-specjalistami-w-ramach-projektu-szkola-dostepna-dla-wszystkich/

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu z panią psycholog Natalią Okoń.

Screenshot 2024 02 21 07 50 47 432 com.google.android.apps.docs edit