DSC 002428. kwietnia, podczas uroczystego apelu w szkolnej auli, tegoroczni maturzyści czterech klas technikum odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Dyrektor szkoły, pan Adam Kania gratulował wszystkim uczniom, kończącym naukę. Dziękował za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas konkursów, olimpiad i zawodów sportowych.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Były podziękowania, nie zabrakło wzruszeń. Teraz przed naszymi absolwentami ważny egzamin z dorosłości ? matura. Jej wynik będzie miał wpływ na ich dalsze losy i plany zawodowe. Wierzymy jednak, że bardzo dobre wyniki egzaminu maturalnego pozwolą im z optymizmem patrzeć w przyszłość i osiągać dalsze sukcesy, czego życzymy im z całego serca.

Aby zobaczyć więcej zdjęć autorstwa uczennic klasy 3 Bp: Dominiki Jasińskiej, Beaty Gilgi i Marty Panek, kliknij "Czytaj więcej"

DSC 0972DSC 0855DSC 0411DSC 0024DSC 0017DSC 0008DSC 0007