DSC 0880Mimo, iż do weekendu cudów zostało jeszcze trochę czasu, już dzisiaj w naszej odbyło się spotkanie z panią Elżbietą - koordynatorką z ramienia Szlachetnej Paczki. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas trzecich i czwartych, a jego celem było zapoznanie ich z tą ogólnopolską akcją oraz pokazanie jej walorów z nieco innej strony. Pani koordynatorka przedstawiła uczniom wyjątkowość bycia wolontariuszem oraz korzyści jakie młody człowiek może uzyskać będąc członkiem grupy pomagającej bezinteresownie. Zaprosiła również chętnych uczniów do współpracy w szczytnym celu, na rzecz drugiego człowieka. Liczymy na to, iż wśród naszej młodzieży znajdzie się tzw. "Super W". Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu, a uczniom klasy IV Bp za stworzenie relacji foto/video.

Kliknij "Czytaj więcej", aby zobaczyć zdjęcia.

DSC 0854DSC 0867DSC 5500DSC 0881