HUGO 5W dniu 21 września 2022 r. w auli naszej szkoły, pan dyrektor Adam Kania oraz manager Hotelu Hugo, pan Damian Knapik w obecności uczniów klas hotelarskich, podpisali umowę dotyczącą współpracy.  Hotel Hugo objął swoim patronatem klasy hotelarskie, a co za tym idzie uczniowie tych klas będą mogli pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności poprzez bezpośrednią współpracę z pracownikami Hotelu Hugo. Zaplanowano wspólne wykłady, warsztaty i wycieczki zawodoznawcze, podczas których przedstawiciele różnych stanowisk w hotelu będą się dzielić swoim doświadczeniem i umiejętnościami z uczniami. Mamy nadzieję, że będzie to okazja do poznania tajników trudnego zawodu hotelarza oraz pobudzenia prawdziwej pasji i zainteresowania tym zawodem.

HUGO 1 1HUGO 2 1HUGO 3 1HUGO 4 1HUGO 5