Nowe artykuły:

promo

planlekcji 

Plan lekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

przejdź do
edziennik

Dziennik elektroniczny

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

przejdź do

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

przejdź do

1662058212353 11. września 2021 r. uroczystą akademią rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023. Pan dyrektor Adam Kania powitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Szczególne słowa skierował do najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz do tych najstarszych, którzy ten rok szkolny kończą egzaminami. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Mjr Krzysztof Zalewski z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kędzierzynie-Koźlu odczytał list ministra Mariusza Błaszczaka skierowany do uczniów klas mundurowych oraz zachęcał do udziału w projekcie "Kalendarz z mundurem".

Rozpoczęcie roku szkolnego to także okazja do tego, by upamiętnić rocznicę wybuchu II wojny światowej. Jak co roku lekcję historii przeprowadziła mgr Grażyna Bryłka, a tegorocznym tematem była "Operacja Himmlera".

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów, rozwoju własnych zainteresowań oraz samych miłych chwil spędzonych w murach Zespołu Szkół nr 3.

1662058212340

16620581377531662058212353 1

Początek strony