Nowe artykuły:

promo

planlekcji 

Plan lekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

przejdź do
edziennik

Dziennik elektroniczny

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

przejdź do

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

przejdź do

3jpg29 kwietnia pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Z pewnością był to dzień niezwykły,  pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku" wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane - stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.  Przed tegorocznymi absolwentami już tylko (i aż) egzamin maturalny. Życzymy Wam powodzenia!!

Podczas uroczystości nastąpiło takża uroczyste przekazanie pocztu sztandarowego. Skład nowego pocztu tworzą: Filip Rzepka, Wiktoria Kawa i Wiktoria Dziedzic z klasy II Cp.

Więcej zdjęć autorstwa Oliwii Pachli, Marty Panek, Magdaleny Szpak, Alicji Skibińskiej, Amelii Szczepek, Karola Thau i Weroniki Wojciechowskiej po kliknięciu "Czytaj więcej"

1jpg2jpg4jpg5jpg7jpg8jpg9jpg10jpg11jpg12jpg13jpg14jpg

Początek strony