DBI 2022Zbliża się miesiąc luty, który jak co roku w szczególny sposób poświęcony jest tematyce bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci. 8. lutego obchodzić będziemy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem ?Działajmy razem", którego organizatorem w Polsce jest Polskie Centrum Programu Safer Internet. Inicjatywa ta ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie.  Ideą DBI jest również podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo.

W naszej szkole, w ramach obchodów DBI 2022,  organizujemy konkursy na: najlepszą prezentację multimedialną, komiks oraz plakat dotyczący bezpieczeństwa w sieci i zagrożeń wynikających z korzystania z Internetu. Prace (plakat i komiks) mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną lub cyfrową.

Zachęcamy do wzięci udziału w konkursach. W każdej kategorii wyłonimy i nagrodzimy trzy najlepsze prace.

Więcej informacji i zgłoszenia do konkursów prosimy kierować do nauczycieli (pani B.Falba, pani B.Lipok i pani R.Pierończyk) lub drogą mailową  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin zgłaszania prac mija 25.02.2022r.