Nowe artykuły:

promo

planlekcji 

Plan lekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

przejdź do
edziennik

Dziennik elektroniczny

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

przejdź do

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

przejdź do

IMG 20220114 084615Z przyjemnością informujemy, iż nasza szkoła w najnowszym Rankingu Perspektyw, opublikowanym 12.01.2022, otrzymała „Brązową Tarczę”. Nasze Techikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja znalazło się na 15. miejscu w województwie oraz drugim miejscu w powiecie.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły technika zostały ocenione na podstawie czterech kryteriów. Są to: sukcesy uczniów szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do uzyskania przez naszą szkołę „Brązowej Tarczy”.

Aby zobaczyć wojewódzki ranking techników kliknij "Czytaj więcej"

 brazowa tarcza 2022 ranking23

                      żródło: https://2022.technika.perspektywy.pl/rankings/ranking-opolski

Początek strony