Nowe artykuły:

promo

planlekcji 

Plan lekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

przejdź do
edziennik

Dziennik elektroniczny

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

przejdź do

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

przejdź do

1639689548172Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania.

Zakończyliśmy wspólnie XXI edycję Ogólnopolskiej Akcji Szlachetna Paczka. Przygotowaliśmy razem wielki prezent dla rodziny.

11 grudnia z uczniami naszej szkoły i ich rodzicami udaliśmy się z wizytą do pani Marii, aby osobiście wręczyć jej przygotowane dla niej paczki świąteczne.

Całej wizycie towarzyszyły wielkie emocje. Pani była bardzo wzruszona, zachwycona i zarazem zdziwiona ilością paczek i opału. Po wszystkim wygłosiła małą przemowę, aby podziękować za pomoc.
Szczególnie zachwyt był nad ilością opału i akcesoriami dla zwierząt. Do tego dostarczona ilość jedzenia pozwoli na odłożenie pieniędzy na rachunki, leki i wizyty i specjalistów.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie paczki.

Jako szkoła zrobiliśmy piękną rzecz. Paczka dała Pani nadzieję na to, że są w okolicy ludzie którzy chcą pomóc.Jeszcze raz dziękujemy w imieniu swoim i pani Marii.

in 1in 2in 3in 4in 5in 6in 8in 9in 10in 1116396895481821639689548172

Początek strony