Nowe artykuły:

promo

planlekcji 

Plan lekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

przejdź do
edziennik

Dziennik elektroniczny

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

przejdź do

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

przejdź do

IMG 722324. czerwca, dyrektor naszej szkoły Adam Kania odebrał, z rąk starosty kędzierzyńsko-kozielskiego Pawła Masełko, list gratulacyjny za zdobycie tytułu Srebrnej Szkoły w Rankingu Perspektyw 2021. 

Sukces szkoły został osiągnięty wspólnym wysiłkiem i ogromną pracą uczniów i nauczycieli oraz rodziców, zaangażowanych w proces wychowawczy swoich dzieci.  

Zdobycie tak wysokiego miejsca w ogólnopolskim Rankingu PERSPEKTYWY jest dla naszej szkoły powodem do dumy. Podziękowania kierujemy do nauczycieli, uczniów i tych wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

IMG 20210625 114109IMG 20210625 114125

Początek strony