Prezentujemy poniżej informację dyrektora szkoły dotyczącą powrotu uczniów do nauczania hybrydowego i stacjonarnego.

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

Wracamy do szkoły. W końcu mury naszej placówki zapełnią się uczniami, będziemy mogli się zobaczyć, usłyszeć i wspólnie się uczyć.

Chciałbym wszystkich zapewnić, że jesteśmy dobrze przygotowani do powrotu młodzieży. Wszystkie zalecenia dotyczące bezpieczeństwa, higieny zostały spełnione. Noszenie maseczek będzie obowiązkowe tylko na korytarzach, ciągach komunikacyjnych i przy wejściu do sal lekcyjnych. Podczas zajęć zakładanie maseczek będzie konieczne przy podchodzeniu, bliskim kontakcie nauczyciela ? ucznia.

Chciałbym zdementować pojawiające się w różnych mediach, informacje jakoby nauczyciele szykowali się od setek sprawdzianów, kartkówek itp. Powrót do szkoły to przede wszystkim powrót do normalności, do wzajemnego poznawania się, do budowania relacji, do wspólnych projektów. To najważniejsze zadanie na te kilka tygodni nauki.

z poważaniem

Adam Kania