IMG 20241010 WA0007Z ogromną radością informujemy o wyjątkowej inicjatywie uczennic klasy 3 TF naszego technikum, które wraz z opiekunką panią Martą Głabuś - Kupką zrealizowały profesjonalną sesję zdjęciową dla sławięcickich przedszkolaków. Projekt ten był częścią praktycznych zajęć na kierunku technik fotografii i multimediów, a jego celem było nie tylko rozwijanie umiejętności naszych fotografów, ale także stworzenie niezapomnianej pamiątki dla najmłodszych.

Podczas sesji uczennice miały okazję zastosować w praktyce techniki pracy z dziećmi, opanowane wcześniej teorie kompozycji oraz oświetlenia, a także współpracować w zespole nad organizacją całego wydarzenia. Dzieci, pełne energii i radości, doskonale odnalazły się przed obiektywem, dzięki czemu powstały zdjęcia pełne naturalności i dziecięcego uroku.

Efekty sesji przerosły nasze oczekiwania. Dziękujemy zarówno przedszkolakom, jak i ich opiekunom za współpracę i świetną zabawę podczas realizacji projektu.

Fotografowały Angelika Barucha, Natalia Bycka i Wiktoria Gwóźdź.IMG 20241010 WA0008IMG 20241010 WA0010