chemia1jpgBohaterami projektu są uczniowie dwóch kierunków - technik technologii chemicznej oraz fotografii i multimediów. Codziennie mijają się na korytarzu w "laborze". Jedni mają swoje zajęcia po lewej stronie schodów, drudzy po prawej. Połączył ich wspólny hol i wspólna inicjatywa. Cel był jeden - wspaniałe fotografie wykonane w laboratorium chemicznym. Z inicjatywy Pani Michaeli Marks, przy współpracy Pani Marty Głabuś-Kupki uczniowie klas II Ap oraz II Bp realizowali międzyprzdmiotowy projekt, którego efekty przedstawiamy poniżej. Od razu widać, że "związek fotochemiczny" ma się dobrze ;)

Aby obejrzeć więcej zdjęć kliknij "Czytaj więcej"

Zdjęcia wykonali: Alicja Gorgosz, Szymon Sieczkowski, Wojciech Osowski Katarzyna Zybała, Malwina Świerkosz, Marcela Czerw, Aleksandra Suska.
ALICJA2jpg

ALICJA3jpgchemia2jpgchemia3jpgchemia4jpgKASIA ZYBAŁAMALWINA 1MALWINA 2MALWINA 3MARCELA1pngOLA 1OLA 2OLA 3OLA 4