IMG 20220527 WA0004Najpiękniejszym i najdoskonalszym dziełem jest natura.

Dlatego postanowiliśmy pokazać prace uczniów klas technik fotografii i multimediów w otoczeniu tego niedoścignionego ideału.

Wydruki, odbitki, grafiki, a nawet muzykę, będące dziełem młodych twórców, zaprezentujemy 20 czerwca o godzinie 17.00 w sławięcickim parku położonym wokół Zespołu Szkół nr 3 w Kędzierzynie - Koźlu.

Mamy nadzieję, że dopisze nam i Państwu pogoda, dzięki czemu zakosztujemy nie tylko sztuki fotografii, ale i wypoczniemy na łonie przyrody.

Naszymi gośćmi honorowymi będą rodzice i opiekunowie uczniów, szczególnie klas trzecich.Letnia wystawa stanowi podsumowanie ważnego etapu ich przygody z fotografią, w tym roku zdają pierwszą część egzaminu zawodowego.

Zaprezentujemy prace, które pojawiły się już w przestrzeni miejskiej i takie, które jak wiosenne kwiaty niedawno ujrzały światło słoneczne.

W tym multiwizualnym ogrodzie nie zabraknie miejsca dla fotografii początkujących adeptów sztuki z klas pierwszych i drugich, wchodzących w świat z własnymi, ciekawymi pomysłami.

Zachęcamy do przyjazdu i zapoznania się z twórczością naszych wychowanków.

IMG 20220527 WA0004