IMG 20231124 WA0023W świecie dynamicznych zmian, nasza szkoła pragnie być prekursorem nowatorskich rozwiązań edukacyjnych. Mamy zaszczyt przedstawić unikalny projekt - Strzelnicę Wirtualną Pojedynek, miejsce, w którym technologia spotyka się z pasją do strzelectwa, oferując bezpieczne i rozwijające doświadczenia dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu.

Strzelnica wirtualna – Jak to działa?

Wirtualna strzelnica to zaawansowany symulator, wykorzystujący technologię wirtualnej rzeczywistości. Umożliwia to realistyczne treningi strzeleckie bez użycia prawdziwej broni, co pozwala rozwijać umiejętności w bezpiecznym środowisku wirtualnym.

Dlaczego warto dołączyć?

Bezpieczeństwo: Strzelnica eliminuje ryzyko związane z korzystaniem z prawdziwej broni, gwarantując uczestnikom pełne bezpieczeństwo podczas treningów.

Rozwój umiejętności: Uczestnicy mają szansę doskonalić swoje umiejętności strzeleckie, niezależnie od poziomu doświadczenia.

Otwartość dla wszystkich: Strzelnica jest otwarta dla mieszkańców naszego powiatu, niezależnie od wieku czy umiejętności.

Zapraszamy do aktywnego udziału!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu, szkoły, instytucje i stowarzyszenia do skorzystania z unikatowej szansy, jaką daje strzelnica wirtualna. To nie tylko świetna okazja do nauki i doskonalenia umiejętności, ale także możliwość spędzenia czasu w nowoczesny i fascynujący sposób.

W razie pytań, chęci zapisu lub uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z płk Maciejem Kopciem, pod numerem telefonu 695823726. Niech wirtualna strzelnica  stanie się miejscem, gdzie pasja do strzelectwa spotyka się z nowoczesnym podejściem do edukacji i rekreacji. Zapraszamy do wspólnego odkrywania fascynującego świata wirtualnego strzelectwa!