image015Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zapraszają do udziału w konkursie plastyczno-cyfrowym ?Fundusze Norweskie i EOG ? o tym się wie!?. Ideą konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat Funduszy Norweskich i EOG oraz ich wkładu w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski.

W Konkursie mogą wziąć udział uczniowie naszej szkoły, którzy na potrzeby Konkursu tworzą drużyny. Drużyna składa się z maksymalnie 9 uczniów ? drużyna wybiera dla siebie nazwę. Udział w Konkursie polega na opracowaniu przez drużynę pracy plastycznej, stworzonej dowolną techniką cyfrową (strona www, aplikacja, wideo, grafika etc.), ilustrującej Fundusze Norweskie i EOG, ich wkład w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski i/lub państw-darczyńców tych Funduszy. Praca zostanie przedstawiona w formie plików o formacie oraz limicie: a) pliki mp4, animowany gif do 200MB, b) jpg, png do 20MB.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat samego konkursu, ale też zdobyć informacje o  Funduszach Norweskich i EOG oraz tego, gdzie szukać pomocy przy cyfrowym tworzeniu prac, serdecznie zapraszamy na stronę: www.otymsiewie.pl

Zgłoszenia do konkursu prosimy zgłaszać nauczycielom: Pani Beacie Falbie lub Renacie Pierończyk ( osobiście na zajęciach lub drogą mailową  pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Termin zgłaszania prac mija 14.03.2021r.