FKWielki sukces Filipa i jego zespołu! Nasz uczeń Filip Kołakowski, z klasy I TA oraz Piotr Cichoń, Adam Wróbel, Oskar Budyński i Jan  Ochał (II LO im. M. Kopernika) zostali laureatami ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Ich projekt społeczny Work From Inspirations na Wielkim Finale Zwolnionych z Teorii, który odbył się w Warszawie 24 kwietnia, zdobył główną nagrodę Złotego Wilka w kategorii najlepszy społeczny projekt technologiczny w Polsce oraz Srebrnego Wilka za najlepszy projekt w województwie! Realizując projekt, uczniowie nie tylko uzyskali międzynarodowe certyfikaty, ale przede wszystkim działali dla innych, zdobywając kompetencje potrzebne w pracy i prawdziwym życiu - współpracy, zarządzania swoim czasem i budżetem, rozwiązywania problemów. Koordynator projektu pani Alina Pietrzykowska wspierała uczniów przez cały proces jego tworzenia. Projekt powstawał pod patronatem Starosty Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Całej drużynie gratulujemy sukcesu. Brawo Filip i chłopaki.

IMG 20190424 180624

20190424 140528