perspektywy  15 lutego 2018 roku, w Sali im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość podsumowania tegorocznej – XX edycji jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. 

W uroczystości zainicjowanej przez Opolskiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Opolskiego uczestniczyli przedstawiciele organów prowadzących szkoły oraz reprezentacje 24 wyróżnionych szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa, które zajęły wysokie lokaty .

Po oficjalnych wystąpieniach: Opolskiego Wicekuratora Oświaty – Artura Zapały oraz doradcy Wojewody Opolskiego – Marcina Żukowskiego, wicekurator wraz z przedstawicielem wojewody wręczyli reprezentacjom zaproszonych szkół – statuetki i dyplomy gratulacyjne.

Naszą szkołę w odbiorze gratulacji za zdobycie Srebrnej Tarczy w rankingu Perspektyw  2018 reprezentował dyrektor Adam Kania oraz uczennice  Sandra Franecki  i Oliwia Gowin.

Przypominamy, że zgodnie z postanowieniem Kapituły technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do uzyskania przez  naszą szkołę  „Srebrnej Tarczy”.

 

20180215 114947

 perspektywy

 

20180215 114953

Początek strony