kropelki1 padziernika 2019 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym akcja poboru krwi zorganizowana ph. "Młoda Krew Ratuje Życie".

Na nasz apel odpowiedziało 13 potencjalnych dawców, a krew po konsultacjach lekarskich mogło oddać 12 uczniów, każdy z nich po 0,45 litra ? co stanowi 5,4 litrów pełnej krwi.

Lista uczniów zarejestrowanych w akcji poboru krwi: Rafał Łukaszczykiewicz, Maja Jaroszek, Patrycja Łukasiewicz, Jakub Kotucz, Jakub Kotyrba, Aleksandra Hiszpańska, Kacper Dzedzej, Damian Korbela, Denis Kita, Maciej Miśkiewicz, Patrycja Biber, Paulina Gołąb, Monika Sztucka.

Lista dawców: Rafał Łukaszczykiewicz, Maja Jaroszek, Jakub Kotucz, Jakub Kotyrba, Aleksandra Hiszpańska, Kacper Dzedzej, Damian Korbela, Denis Kita, Maciej Miśkiewicz, Patrycja Biber, Paulina Gołąb, Monika Sztucka.

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za udział w akcji.

Pamiętajmy, że Krew jest najcenniejszym darem, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi!