goraczka201917 września 2019 r. w Urzędzie Miasta odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji akcji ?Gorączka Złota?.

Jak co roku wzięły w niej udział przedszkola, szkoły, zakłady przemysłowe oraz prywatne osoby.

Do zbiórki przyłączyli się również uczniowie naszej szkoły zdobywając 1 miejsce wśród szkól ponadgimnazjalnych z naszego powiatu.

Akcja ta polegała na zbieraniu złotych monet o nominale 1, 2, 5-groszowych, które po zważeniu i przeliczeniu przeznaczone są  dla najuboższych dzieci z naszego miasta m.in. na wyżywienie w szkołach, dopłaty do przedszkoli, wyprawki, dopłaty do kolonii a nawet zakup niezbędnych rzeczy, w tym odzieży.

Gratulujemy ofiarodawcom i zapraszamy wszystkich do zbierania grosików i przynoszenia do sali 106 oraz 309.

gorączka

goraczka2019