hdk111 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyła się kolejna w tym roku szkolnym akcja poboru krwi zorganizowana ph. "Młoda Krew Ratuje Życie".

Na nasz apel odpowiedziało 23 potencjalnych dawców, a krew po konsultacjach lekarskich mogło oddać 20 uczniów, każdy z nich po 0,45 litra – co stanowi 9 litrów pełnej krwi.

Lista uczniów zarejestrowanych w akcji poboru krwi: Damian Wierzba, Daria Maziarz, Klaudia Chmiel, Alicja Czub, Jakub kotusz, Paweł Chodyniecki, Klaudia kołodziej, Maja Łoboda, Adrianna Kuleszyńska, Patrycja Surmiak, Anna Ziober, Wiktoria Makusz, Hanna Szajner, Zuzanna Maniecka, Michał Gorywoda, Denis Kita, Kacper Dzedzej, Wojciech Tofil, Katarzyna Popkowska, Aleksandra Wełpa, Ewelina Krzewińska, Agnieszka  Schwierkot, Maja Jaroszek, Adam Asmar.

kropelki

Lista dawców: Damian Wierzba, Daria Maziarz, Klaudia Chmiel, Alicja Czub, Jakub Kotusz, Paweł Chodyniecki, Klaudia Kołodziej, Maja Łoboda, Adrianna Kuleszyńska, Patrycja Surmiak, Anna Ziober, Wiktoria Makusz, Hanna Szajner, Zuzanna Maniecka, Michał Gorywoda, Denis Kita, Kacper Dzedzej, Wojciech Tofil, Katarzyna Popkowska, Adam Asmar.

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za udział w akcji.

Pamiętajmy, że Krew jest najcenniejszym darem, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi.