kropl11 września 2018 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym akcja poboru krwi zorganizowana ph. "Młoda Krew Ratuje Życie".

Na nasz apel odpowiedziało 28 potencjalnych dawców, a krew po konsultacjach lekarskich mogło oddać 21 uczniów, każdy z nich po 0,45 litra ? co stanowi 9,45 litrów pełnej krwi.

Lista uczniów zarejestrowanych w akcji poboru krwi: Ewa Schwierkot, Alicja Czub, Katarzyna Wojdyła, Adrianna Kuleszyńska, Patrycja Surmiak, Marta Wielgan, Rafał Łukaszczykiewicz, Gabriel Kamiński, Damian Wierzba, Anna Longosz, Patryk Świgost, Wojciech Tofil, Damian Ostrowski, Jakub Kotyrba, Klaudia Chmiel, Zuzanna Maniecka, Sabina Ćwiszeń, Jakub Kotucz, Kasandra Kuś, Alan Jankowski, Anna Naruć, Michał Gorywoda, Marek Stolc, Paweł Chodyniecki, Maja Łoboda, Hanna Szajner, Wiktoria Makusz, Katarzyna Popkowska.

kropelki

Lista dawców: Adrianna Kuleszyńska, Patrycja Surmiak, Rafał Łukaszczykiewicz, Gabriel Kamiński, Damian Wierzba, Patryk Świgost, Wojciech Tofil, Damian Ostrowski, Jakub Kotyrba, Klaudia Chmiel, Zuzanna Maniecka, Sabina Ćwiszeń, Alan Jankowski, Jakub Kotucz, Michał Gorywoda, Marek Stolc, Paweł Chodyniecki, Maja Łoboda, Hanna Szajner, Wiktoria Makusz, Katarzyna Popkowska.

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za udział w akcji.

Pamiętajmy, że Krew jest najcenniejszym darem, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi.