IMG 20231220 WA0028Szkolne Koło PCK w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie ? Koźlu zorganizowało w grudniu zbiórkę maskotek pluszowych, książeczek w ramach akcji "Podaruj pluszaka dla dzieciaka". Zebrane pluszaki przekazane zostały do ZR PCK w Kędzierzynie ? Koźlu, a następnie zostaną rozdane najbardziej potrzebującym na święta Bożego Narodzenia. Wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji i przekazały dary - dziękujemy.
Aktywnie włączamy się także do akcji ?Podziel się światłem i nadzieją?. W te Święta zapalmy zieloną gwiazdkę lub postawmy zielone światło w oknie na znak solidarności z cierpiącymi i potrzebującymi pomocy. Zróbmy coś dobrego dla innych. Wstawmy się za słabszymi. Bądźmy dobrzy i życzliwi, bo dobro wraca i tego wszystkim Wam życzymy.

IMG 20231220 WA0031