zaprIII edycja konkursu „Żyj bezpiecznie w swoim domu, mieście i powiecie” pod hasłem „Telefon komórkowy a bezpieczeństwo na drogach”.

Na konkurs wpłynęło 41 prac plastycznych i 7 fotografii zgłoszonych przez 3 uczestników.

Dnia 6.02.2018 r. w Zespole Szkół Nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się posiedzenie komisji konkursowej i w oparciu o kryteria zawarte w regulaminie wyłoniono laureatów:

Prace plastyczne:

Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce – Grzegorz Bielawski – ZS 3, kl. 3 TC -„Ostatnie selfie”

II miejsce - Patryk Mazurkiewicz - klasa 2 TC, ZS 3

III miejsce - Agata Dołbik – ZS 3, kl. 1 TC

Wyróżnienie - Katarzyna Popkowska - klasa 2 TC, ZS 3

 Klasy 6-7 szkoły podstawowej i gimnazjum:

I miejsce - Roxana Kwiecień – klasa 7b, PSP 19

II miejsce - Oliwia Derej – klasa 7d, PSP 19

III miejsce - Krzysztof Baron ­– klasa 7a, PSP 1

Wyróżnienie - Weronika Gediga – klasa 3 gim., PSP 19– „Ostatnia wiadomość”

Wyróżnienie - Zofia Pogorzała  – klasa 3 gimnazjum, PSP 19

Wyróżnienie - Emilia Piątek – klasa 3 gimnazjum, PSP 19

Wyróżnienie - Magdalena Wojtowicz – klasa 7a, PSP 1

Szkoła podstawowa (klasy 1-5)

I miejsce - Oliwia Szeląg – klasa 4e, PSP 19

II miejsce - Natalia Bajer – klasa 4a, PSP 16

III miejsce - Tola Ziobrowska – klasa 4a, PSP 1

Wyróżnienie - Oliver Jochem – klasa 3, PSP Ujazd

Wyróżnienie - Magdalena Weber – klasa 3a, PSP 1

Wyróżnienie - Oliwia Pawlicka – klasa 4a, PSP 1

Wyróżnienie - Łukasz Kałużny – klasa 3a, PSP 1

Fotografia:

Szkoła podstawowa (klasy 1-5)

I miejsce - Rafał Kacperak  - klasa 3s, PSP 9 Kędzierzyn-Koźle – „ Nie jesteś bezpieczny, gdy Twoje oczy zamiast na drogę patrzą na telefon”

Klasy 6-7 szkoły podstawowej i gimnazjum:

I miejsce - Anna Kubny - klasa 7d, PSP 19 Kędzierzyn-Koźle – „ Wybieram bezpieczne ferie”, „Mogłam wybrać bezpieczne ferie”

Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce - Kacper Dzedzej – klasa 1 TS, ZS 3 Kędzierzyn-Koźle  - „Jazda z telefonem grozi …”, „Telefonowa tragedia”

Skład komisji konkursowej:

  1. mgr Renata Warner – pedagog szkolny
  2. mgr Lilianna Ceglarska - nauczyciel przedmiotów zawodowych organizacji reklamy
  3. Tomasz Zarzycki - Komenda Powiatowa Policji
  4. mgr Ewa Kalus – koordynator konkursu

Głosowanie internautów odbywało się do 13 lutego.

Nagrody internautów:

  1. Weronika Gediga – 172 polubienia
  2. Grzegorz Bielawski – 133 polubienia
  3. Natalia Bajer – 68 polubień
  4. Katarzyna Popkowska- 62 polubienia
  5. Kacper Dzedzej – 57 polubień i Agata Dołbik – 57 polubień

Jury postanowiło przyznać wszystkim laureatom konkursu  dyplomy i nagrody  w zależności od uzyskanego miejsca czy wyróżnienia, a pozostałym uczestnikom dyplomy i drobne prezenty.

Nagrody:

Upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu, karnety do strefy Wellness w Hotelu Hugo, bilety do kina „Chemik”, bezpłatny kupon dla 2 osób na spływ kajakowy „Rejak”, gadżety promocyjne Prezydenta Miasta, rabaty na dowolną, laboratoryjną usługę fotograficzną FOTOJOKER, zaproszenie na lody do Villi Vanilli.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 20.02. 2018 r. o godz. 11.00 w auli Zespołu Szkół Nr 3 
w Kędzierzynie-Koźlu (Sławięcice) podczas ślubowania klasy mundurowej

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z nauczycielami lub rodzicami do wzięcia udziału w tej szczególnej dla nas uroczystości, na której spodziewamy się wielu znakomitych gości.

 

Program uroczystości:

11.00 - Przywitanie zaproszonych Gości

11.05 - Część oficjalna

11.10 - Prezentacja klasy mundurowej

11.15 – Ślubowanie i nadanie stopnia kadeta

11.35 - Wręczenie nagród laureatom konkursu plastyczno -fotograficznego

11.50  - Program artystyczny

Ok. 12.05 - Zakończenie

Początek strony