Pracownik obsługi hotelowej ? trzyletnia ? szkoła branżowa I stopnia (po szkole podstawowej)

HGT.03. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie

Pracownik obsługi hotelowej to zawód dla osób lubiących kontakt z ludźmi, sprawnych organizacyjnie i elastycznych w działaniu.
Pracownik obsługi hotelowej może podejmować pracę w różnego rodzaju obiektach hotelowych (hotele, pensjonaty, motele, domy wycieczkowe, kempingi). Pracownik obsługi hotelowej współpracuje ze strukturami hotelu odpowiedzialnymi za obsługę gościa hotelowego oraz zajmującymi się utrzymaniem hotelu w czystości i dobrym stanie technicznym. Pracownicy hotelowi w strukturze organizacyjnej najczęściej podlegają pracownikom służby pięter, pracownikom recepcji oraz pracownikom technicznym.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Unity Line nasi uczniowie odbywają swoją praktykę na 5 - gwiazdkowych pływających hotelach na trasie Świnoujście ? Ystad oraz Świnoujście ? Trelleborg, na promach m/f Skania, m/f Polonia, m/f Gryf m/f Wolin.

Obraz3Obraz4Obraz5Obraz6Obraz2Obraz1