0001 2Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

?Szczepienie przeciw C0VID-19 - tylko mój wybór?".

Konkurs ten polega na zilustrowaniu celów szczepienia przeciw Covid-19, z uwzględnieniem działań profilaktycznych i jest adresowany do młodzieży szkolnej w wieku 16 - 19 lat.

Organizatorem Konkursu jest Zespół Szkół Medycznych w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Piastowska 12 i będzie przebiegał pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego. W konkursie będą oceniane tylko te prace, które zostaną wykonane samodzielnie.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dostarczenie (samodzielnie, przez pośrednika, pocztą lub kurierem)  samodzielnie wykonanej pracy konkursowej na adres Zespołu Szkół Medycznych ul. Piastowska 12, 47-200 Kędzierzyn - Koźle (z dopiskiem ?Konkurs") wraz z wypełnioną i podpisaną (w przypadku uczniów niepełnoletnich przez Opiekuna) kartą zgłoszenia.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 23 kwietnia 2021 r. Zapraszamy do udziału. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.  Szczegółowe informacje o Konkursie i potrzebne dokumenty znajdują się na stronie internetowej Zespołu Szkół Medycznych www.msz.k-k.pl