DBIW związku z tegorocznymi obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu przypominamy o organizowanych  dla uczniów naszej szkoły konkursach  pod hasłem: "DBI- Przemoc w Internecie zostawia niewidzialne rany".

Celem konkursów jest wyrażenie sprzeciwu wobec normalizacji przemocy. To, co kiedyś oburzało i szokowało, dziś już nikogo nie wzrusza. Przemoc i agresja nigdy nie były tak wszechobecne jak dzisiaj.

Uczniowie mogą przygotować prezentacje multimedialną, plakat lub komiks dotyczący bezpieczeństwa w sieci i zagrożeń wynikających z korzystania z Internetu. Prace (plakat i komiks) mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną lub cyfrową.

Więcej informacji i zgłoszenia do konkursu prosimy kierować do nauczycieli ( pani B.Falba, pani B.Lipok i pani R.Pierończyk) lub drogą mailową  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin zgłaszania prac mija 20.02.2021r.