1 2 oxcdsoxzfbsnyi7hhr64t8700ugmmnotmuyscg4vig

Drodzy uczniowie oraz nauczyciele. Nasz samorząd wziął udział w dwóch ciekawych konkursach. "Młodzież Przyjazna Samorządowi" oraz konkursie e-learningowym organizowanym przez Fundację Laboratorium Zmiany i Fundację Semper Avanti Opole pod patronatem Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego. Jesteśmy już po zakończeniu gali podsumowującej która odbyła się na platformie zoom. Rywalizowaliśmy z innymi samorządami uczniowskimi z całego województwa. Nasz samorząd mógł pochwalić się naszą pracą oraz organizowanym co roku Sławięcickim Spotkaniem Adwentowym i zobaczyć co ciekawego robiły inne samorządy. Wszyscy pełni ciekawości czekaliśmy na wyniki. Nie zawiedliśmy się. Dzięki głosom wszystkich uczestników gali, udało nam się zdobyć nagrodę publiczności. Zdobyliśmy także trzecie miejsce w konkursie "Młodzież Przyjazna Samorządowi". Po ogłoszeniu wyników zostaliśmy zaproszeni na koncert na żywo, który zagrał młody artysta, raper- Noga. Pełni radości dziękujemy wszystkim którzy włożyli dla samorządu coś od siebie! Gratulujemy też pozostałym uczestnikom konkursów za ich pracę na rzecz młodzieży.

Bartek Wyleżoł - Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego