IMG 20191105 WA00045 listopada w Opolu w  ramach projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy" trzy uczennice klasy II technikum fotografii i multimediów, uczestniczyły w konferencji dotyczącej planowania kariery zawodowej. Na konferencję licznie przybyła młodzież ze szkół  województwa opolskiego oraz zaproszeni goście min. Marszałek Województwa Opolskiego pan Andrzej Buła oraz przedstawiciele opolskich przedsiębiorstw. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach  dotyczących planowania własnej kariery zawodowej, prowadzonych przez pana Andrzeja Skibę.Wysłuchali również wystąpienia pana Sebastiana Świderskiego, byłego reprezentanta Reprezentacji Polski w siatkówce, obecnego prezesa ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, który mówił jak osiągnąć sukces oraz  jak ważna jest motywacja i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu. Twój sukces zależy od Ciebie.