PatrykW ramach działań profilaktycznych podejmowanych w I semestrze, Zespół Szkół Nr 3 przystąpił do kampanii edukacyjno-interwencyjnej proponowanej przez Urząd Miasta Kędzierzyna-Koźla.

Celem przedsięwzięcia było podnoszenie świadomości młodzieży na temat konsekwencji wynikających ze spożywania alkoholu.

Finałem popularyzacji tej wiedzy był udział w konkursie pt. "Odpowiedzialny sprzedawca - dostrzegaj, reaguj. Osobom nieletnim ALKOHOLU nie sprzedajemy".

Z naszej szkoły plakat tematyczny na konkurs wykonał Patryk Mazurkiewicz z klasy III TC, który został laureatem konkursu.

Gratulujemy Patrykowi zdobycia I miejsca. Jego wygrana na arenie miasta to zaszczyt dla naszej szkoły.

Pedagog Szkolny zaprasza uczniów do udziału w kolejnych projektach i konkursach z zagadnień profilaktycznych.

Patryk