szkoła1 Już po raz czwarty w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się gala „Najlepsi z najlepszych”. W auli I Liceum Ogólnokształcącego wręczono nagrody dla szkół z Powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, które osiągnęły wysokie lokaty w rankingu Perspektyw oraz nagrody dla wyróżniających się uczniów.

                                                                                                        Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła w Rankingu Perspektyw 2018 otrzymała „Srebrną Tarczę”. Technikum nr 3 przy Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja znalazło się na bardzo wysokim 132 miejscu  w Polsce i 6 miejscu w Województwie oraz pierwszym miejscu w Powiecie.

Nagrodę za osiągnięcie tego wyniku z rąk Wicestarosty Józefa Gismana odebrał dyrektor szkoły Adam Kania oraz uczniowie i uczennice naszej szkoły.

Ponadto za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia o randze ogólnopolskiej wyróżnienie otrzymali : Sandra Franecki klasa 4TA, Oliwia Gowin klasa 4TA, Szymon Kabs klasa 3TA, Patrycja Surmiak klasa 3TA.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 

 

szkoła2

szkola 5szkoła1szkoła3

 

 

 

Początek strony