Wybory przewodniczącego (ej)  SU tuż, tuż.

25 września 2017 r. ( w poniedziałek) będzie prowadzona w naszej szkole kampania wyborcza.

Zapraszamy na długiej przerwie (10.35) na korytarz przed Izbę Tradycji. Odbędzie się tam debata z udziałem kandydatów na przewodniczącego (ą) SU.

Wybierz świadomie swojego przedstawiciela.

Poniżej prezentujemy sylwetki kandydatów.

Julka Rus zmCześć jestem Julka Rus. Mam 16 lat. Mieszkam w Starym Koźlu. Kocham robić zdjęcia jest to mój styl życia, jestem czasami zaczytaną osobą, ponieważ kocham czytać książki szczególnie historyczne, kryminały oraz fikcję polityczną. Lubię jeździć na rowerze. Startuję
w tych wyborach, ponieważ chciałabym wprowadzić odrobinę optymizmu do naszej szkoły, jestem żywiołową osobą i wierzę mocno, że wprowadzę ten uśmiech i to się może udać.

Co chciałabym zmienić? Chciałabym zmienić wiele rzeczy w naszej szkole na przykład chciałabym wprowadzić szczęśliwy numerek, salę gimnastyczną (wiem, że nie realne, ale da się zrobić. Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko wyjątki), a reszta pomysłów przyjdzie
z czasem...

Jolia Krupińska zmCześć! Jestem Julia Kurpińska, chodzę do 2 klasy chemicznej.

Interesuję się nie tylko chemią ale także sportem, a konkretnie siatkówką. Jako przewodnicząca będę starać się stawiać cele, dążyć
do nich i je wypełniać. Zrobię wszystko żeby umilić atmosferę
w szkole, aby każdy czuł sie tu swobodnie. Powstanie więcej kółek zainteresowań, zajęć dodatkowych, akcji charytatywnych. Postaram sie jak najlepiej reprezentować szkołę poza jej murami.

Wiem że przewodniczący powinien mieć takie cechy jak zorganizowanie, pomysłowość i cierpliwość, a także być ambitny. Uważam iż posiadam te cechy i warto mi zaufać. Rola przewodniczącego nie jest najłatwiejsza jednak myślę że podołam temu zadaniu.

Liczę na wasze głosy!

Ewa Kolus zmNazywam się Ewa Kolus.

Mam 17 lat. Jestem w klasie IITA, na kierunku TECHNIK TECHNOLOGII CHEMICZNEJ.

Zgłosiłam swoją kandydaturę, ponieważ już od I klasy jestem w samorządzie uczniowskim. Byłam bardzo aktywna, starałam się pomóc w każdej możliwej imprezie szkolnej
oraz godnie reprezentować naszą szkołę. Robiłam
to występując w przedstawieniach, a dokładniej śpiewając. Jestem otwarta na propozycje uczniów w sprawie zmienienia czegoś w naszej szkole, jeśli oczywiście są to realne pomysły. Nie ukrywam, że jestem osobą sympatyczną i do każdego wyciągam pomocną dłoń. Nie boję się występować przed dużą publicznością co jest drugą najważniejszą cechą jaką musi mieć przewodniczący/a szkoły. Mam nadzieję, że oddacie swój głos na mnie.

BARTOSZ KACZMAREK zmHej! Nazywam się

Bartosz Kaczmarek, jestem uczniem klasy IV TB na kierunku Technik Ekonomista. W Samorządzie Uczniowskim działam od pierwszej klasy. Przez wszystkie lata swojej szkolnej kariery pełniłem funkcję
w zarządzie klasy, a w ubiegłym roku start w wyborach
na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego okazał się strzałem w dziesiątkę! Wygrałem wybory
i pełniłem stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, czyli reprezentanta wszystkich uczniów.

Poprzedni rok w szkolny w porównaniu do wcześniejszych obfitował w wiele wydarzeń i zmian. Zmienił się wizerunek holu na III piętrze,
a w naszej szkole pojawiły się automaty z napojami i przekąsami. Tego chcieli uczniowie, a moim zadaniem było słuchać ich potrzeb
i w realny sposób je spełniać. W tym roku także pozostanę otwarty
na propozycję zmian jakich oczekujecie.  Po złożonej petycji
w odpowiednich urzędach czekamy na nowe wiaty przystankowe. Jako przewodniczący szkoły chciałbym kontynuować swoje działania. W tym roku szkolnym chciałbym także sfinalizować te plany, których nie zdążyliśmy zrobić w tamtym roku. Uważam, że moja współpraca z dyrekcją i nauczycielami przyniosła wiele dobrego dla szkoły i Was samych. Liczę, że również w tegorocznych wyborach oddacie na mnie swoje głosy!

Gosia PawliczekCześć!

Nazywam się Gosia Pawliczek.

Chodzę do pierwszej klasy o profilu chemicznym.

Uwielbiam grać na gitarze i śpiewać. Muzyka to moja pasja, którą zamierzam kształtować także w tej szkole. Bardzo lubię brać udział w akcjach charytatywnych, czym chciałabym podzielić się też z wami.

Przewodniczącą szkoły byłam już w gimnazjum. Jest to swego rodzaju wyzwanie, ale chciałabym się jego podjąć raz jeszcze.

Startuję w tych wyborach przede wszystkim po to, aby zobaczyć co da się jeszcze zmienić, by wszyscy w szkole czuli się komfortowo. Jestem otwarta na każdą waszą propozycję. Plany są zawsze dobre, niektóre są po prostu trudniejsze do wykonania. Z ciekawym pomysłem i niewielką waszą pomocą, z pewnością uda nam się zrobić coś dobrego.