W dniu 15.03.2017 r uczniowie klasy I TA gościli na swoich lekcjach przedstawiciela Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Moja wymarzona firma”.

Prowadzący zajęcia wskazał młodzieży możliwości wsparcia na prowadzenie działalności gospodarczej ze strony Funduszy Europejskich, przedstawił również zasady działania takich Funduszy.

Każdy z uczestników mógł sprawdzić swoje predyspozycje do prowadzenia własnej działalności rozwiązując test psychologiczny „Czy jesteś przedsiębiorcą?”

Wśród uczestników nie zabrakło „typowych podwładnych", „rzetelnych bankierów”, kierowników z cechami przedsiębiorczości” oraz „przedsiębiorców z silnymi tendencjami do prowadzenia własnej działalności”.

Wszystkim uczniom życzymy spełnienia marzeń o „Mojej wymarzonej firmie”

warsztaty 1

warsztaty 2