1a Katarzyna Muzyka II LO kl. 1c Twój wnuczek„Żyj bezpiecznie w swoim domu, mieście i powiecie”
pod hasłem „Babciu, Dziadku nie daj się oszukać!”

Na konkurs wpłynęło 13 prac plastycznych i 3 fotografie zgłoszone przez

1 uczestnika.

Dnia 18.01.2017 r. w Zespole Szkół Nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się posiedzenie komisji konkursowej i w oparciu o kryteria zawarte w regulaminie wyłoniono laureatów:

Prace plastyczne:

Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce - Katarzyna Muzyka – II LO, kl. 1c, „Twój wnuczek”

Wyróżnienie - Grzegorz Bielawski – ZS 3, kl. 2 TC

Wyróżnienie - Anna Próżny – ZS 3, kl. 3 TB

Gimnazjum:

Wyróżnienie - Anna Niederfeld – PG 6, kl.2

Szkoła podstawowa

I miejsce - Julia Korbela- klasa VI, ZSM nr 2, PSP 15, „Babciu, Dziadku bądź czujny!”

II miejsce - Igor Wróbel – PSP 6, kl. 5a

III miejsce – Natalia Bajer – PSP 16, kl. 3a

Wyróżnienie - Kamila Ceglarska – PSP 5, kl. 4b

Wyróżnienie - Julia Trzcińska – PSP 6, kl. 5a, „Babciu nie daj się oszukać”

Wyróżnienie - Jan Bartczak – PSP 6, kl. 5a

Wyróżnienie - Kazimierz Pelc – PSP 6, kl. 5a, „Dobry i zły przykład według Pelca”

Wyróżnienie - Adam Wojtyczka – PSP 6, kl. 5a

Wyróżnienie - Aleksandra Sadowska – PSP 6, kl. 5a

Fotografia:

I miejsce - Krzysztof Antonik – II LO, kl. 1a, za zdjęcie „Babciu! Nie otwieraj nieznajomym!”

Pozostałe fotografie Krzysztofa Antonika to: ”Dziadku! Pamiętaj, że jeśli ktoś zadzwoni, że mi się coś stało upewnij się, że jest tak naprawdę!”, „Babciu! Uważaj na fałszywe umowy telekomunikacyjne!”

Skład komisji konkursowej:

1. mgr Renata Warner – pedagog szkolny
  2. mgr Lilianna Ceglarska - nauczyciel przedmiotów zawodowych organizacji reklamy
  3. asp.szt. Artur Sielski - Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji
  4. mgr Ewa Kalus – koordynator konkursu

Jury postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom konkursu dyplomy i nagrody w zależności od uzyskanego miejsca czy wyróżnienia.

Nagrody: nagrody i gadżety promocyjne ufundowane przez Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski, rabaty na dowolną, laboratoryjną usługę fotograficzną FOTOJOKER, bezpłatny kupon dla 2 osób na spływ kajakowy z klubem "Rejak", bilety do kina "Helios" i "Chemik"  oraz gadżety promocyjne Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla.

Głosowanie internautów odbywało się do godziny 21:00 24 stycznia 2017 r.

Nagrody internautów:

1. Grzegorz Bielawski – 98 polubień
  2. Krzysztof Antonik - 75 polubień
  3. Julia Trzcińska – 49 polubień

Nagrodą specjalną dla dwóch osób jest voucher do strefy Wellness w Hotelu Hugo, a dla trzeciej zaproszenie na lody do Villi Vanilli.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31.01. 2017 r. o godz. 16.30 w auli Zespołu Szkół Nr 3
w Kędzierzynie-Koźlu (Sławięcice) na początku Spotkania z Seniorami z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami, dziadkami albo z nauczycielami. Odbędą się występy artystyczne uczniów szkoły podstawowej i przedszkolaków ze Sławięcic oraz krótka prelekcja funkcjonariusza policji dotycząca bezpieczeństwa seniorów.

Serdecznie zapraszamy.

3a Grzegorz Bielawski ZS 3 kl. 2 TB 2a Anna Próżny ZS 3 kl. 3 TB16 A. Niederfeld 11a Julia Korbela klasa VI ZSM nr 2 PSP 15 Babciu Dziadku bądź czujny 6a Igor Wróbel PSP 6 kl. 5a 17 N. Bajer 4a Kamila Ceglarska PSP 5 kl. 4b 5a Julia Trzcińska PSP 6 kl. 5a Babciu nie daj się oszukać 7a Jan Bartczak PSP 6 kl. 5a 8a Kazimierz Pelc PSP 6 kl. 5a Dobry i zły przykład według Pelca 9a Adam Wojtyczka PSP 6 kl. 5a 13a Krzysztof Antonik II LO kl. 1aDziadku Pamiętaj 12a Krzysztof Antonik II LO kl. 1a Babciu Nie otwieraj nieznajomym 14b Krzysztof Antonik II LO kl. 1a Babciu Uważaj na fałszywe umowy telekomunikacyjne