Spis treści

Nowości wydawnicze zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa są już na półkach naszej szkolnej biblioteki.

Uczniowie klas: IV TH, II TB oraz II TC zapoznali się z nowościami podczas ?Szkolnego Maratonu Czytania?.

Każdy mógł wziąć z półki książkę i czytać ją jak lubi: leżąc na materacu ,siedząc lub stojąc.

Jeżeli książka się spodobała ,to mógł jako pierwszy czytelnik zabrać ją do domu.

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do biblioteki ,bo jest w czym wybierać.

Oto niektóre pozycje wydawnicze: Wiedźmin, Igrzyska śmierci, Więzień  labiryntu, Drużyna, Zwiadowcy, Mroczna Wieża ,Uniwersum metro, Dziewczyna z pociągu.

Biografie znanych sportowców: Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego, Zlatana Ibrahimovicia i wielu innych.

Ponadto nowości takich autorów jak. Stephen King ,Harlan Coben, Jo Nesbo ,Nicholas Sparks ,Alex Kava.

Zapraszamy do biblioteki szkolnej.