Wczoraj w naszej szkole miało miejsce oficjalne pasowanie uczniów klas pierwszych.

Dzisiaj przyjęcie do grona społeczności uczniowskiej przygotował pierwszakom  samorząd.

„ŚWIĘTO KOTA” rozpoczęło się z samego rana, kiedy to uczniowie I klas otrzymali karty z pytaniami dotyczącymi naszej szkoły. Zadanie było bardzo trudne, gdyż polegało między innymi  na zliczeniu wszystkich okien i drzwi w szkole. Kotki poradziły sobie wspaniale. Kolejne zadania wcale nie były łatwiejsze: malowanie portretu wychowawcy, kalambury, „chliptanie” mleka, koci taniec czy przeciąganie liny ze starszymi kolegami. Na zakończenie wszystkie kotki wypiły toast za pomyślność w życiu uczniowskim i pięknie się uśmiechnęły. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali oni w prezencie ołówki z sentencją.  Wszyscy bawili się świetnie.