Sukcesy uczniów

Fotografie naszych uczennic docenione w konkursie "Wrażliwość czyni wielkim"

Administrator

12. czerwca nasi uczniowie uczestniczyli w gali wręczenia nagród IX Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego „Wrażliwość czyni wielkim", zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. W. Broniewskiego w Strzelcach Opolskich.

Na początku pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym uczniom za udział w konkursie. Jesteśmy ogromnie dumni z Waszego zaangażowania, kreatywności oraz odwagi w prezentowaniu własnej wrażliwości artystycznej. Każdy uczestnik godnie reprezentował naszą szkołę i zasługuje na wielkie uznanie.

Z ogromną radością informujemy, że aż trzy nasze uczennice otrzymały wyróżnienia i nagrody:

Wiktoria Marszałek - miejsce II w kategorii fotograficznej,

Paulina Mrówka - miejsce III w kategorii fotograficznej,

Oliwia Restel - wyróżnienie w kategorii fotograficznej.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich talentów.

Dziękujemy również organizatorom konkursu za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia, stworzenie przestrzeni do prezentacji młodych talentów oraz promowanie wartości, które przypomina nam hasło konkursu - że wrażliwość naprawdę czyni wielkim.

Fotografie naszych uczennic docenione w konkursie "Wrażliwość czyni wielkim"

3 zdjęć

Udostępnij artykuł