Z wielką radością informujemy, że w 2026 roku nasza szkoła będzie obchodziła 80-lecie swojego istnienia. Aby godnie uczcić to wydarzenie planujemy w dniu 10 października 2026 roku zorganizować VI Zjazd Absolwentów.
Będzie to wyjątkowa okazja do świętowania, wzruszających spotkań, niezwykłych wspomnień. Wierzymy, że ten wspólnie spędzony dzień w murach szkolnych przyniesie niezapomniane chwile, odnowi lub wzmocni więzy przyjaźni, dostarczy radości i ogromu wzruszeń.
Świętujmy wspólnie w Sławięcickiej Alma Mater!
Formularz zgłoszeniowy znaleźć można pod adresem https://slawiecice.edu.pl/zjazd
Serdecznie zapraszamy!