Absolwenci

40 lat po maturze

Administrator

W sobotę, 14. września odbyło się spotkanie absolwentów dwóch klas: analizy chemicznej i odczynników, którzy zdawali maturę w 1984 roku. W wydarzeniu uczestniczyli również wychowawcy, pani Stefania Kłosińska oraz pani Urszula Ciosk-Rawluk wraz z mężem Zbigniewem. Najwięcej emocji wywołała wizyta w szkole, a szczególnie zwiedzanie laboratorium. Atmosfera była pełna radości i wzruszeń, a wspólne historie ożywiły szkolne lata. 

 

40 lat po maturze

6 zdjęć

Udostępnij artykuł