seminarium naukowe

Z okazji Dni Chemika 7 czerwca na zaproszenie Prezesa Zarządu Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A oraz Prezesa Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego w Kędzierzynie – Koźlu w seminarium naukowym „Innowacyjność w Grupie Azoty ZAK S. A.” uczestniczyli dyrektor szkoły Adam Kania wraz z uczniami klasy III technikum technologii chemicznej. Mieliśmy okazję wysłuchać czterech interesujących wykładów, z których największe zainteresowanie wzbudził temat „Laboratorium badań aplikacyjnych i rozwojowych – możliwości badawcze, nowa forma współpracy z odbiorcą” oraz „Rozwój rynku przetwórstwa propylenu” Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym seminarium.